Aktuality LaFresca

Na této stránce najdete obecné firemní aktuality. Pro sledování aktualit a konkrétních nabídek z ostatních provozoven si vyberte z menu vlevo.

Koronavirus a současná opatření nás všechny opět postavily před náročnou zkoušku. Od středy 14.10.2020 tak musíme uzavřít naše veřejné restaurace, ale připravili jsme pro Vás výdejové okénko. Oběd si budete moci vyzvednout přímo na místě nebo si jej předem objednat a pak už jen vyzvednout nebo nechat přivézt. Oběd Vám hygienicky zabalíme nebo...

Re-krabičky

16.09.2020

Přidejte se k nám a šetřeme společně životní prostředí používáním ekologického obalu na jídlo REkrabička. Najdete je nejen v provozovně u Krajského úřadu, v OC Varyáda ale nově také v závodních Cantinách WITTE Nejdek a Ostrov a v Sokolově a brzy již další provozovny v karlovarském a plzeňském kraji.

Vaše oblíbené cantiny se převlékají do nové značky LaFresca. Nebojte se však, stejné zůstává jídlo, kuchař, pokladní i provozovatel.

Také máte rádi Italské grilované speciality? Pro zákazníky v budovách ústředí ČSOB v Praze jsme připravili tento týden ve venkovním grilu jídla právě z této kuchyně.

Tento týden ve čtvrtek a v pátek si díky LaFresca Restauraci U Rybiček a Restauraci 24 budou moci zaměstnanci České televize v Praze vychutnat origitální FIT FOOD menu.

Vaše oblíbené cantiny se převlékají do nové značky LaFresca. Nebojte se však, stejné zůstává jídlo, kuchař, pokladní i provozovatel.

Vyzkoušejte náš rozvoz Obědů v Praze, Kladně a okolí. Aktuální nabídka je k dispozici na našem webu www.obednakliknuti.cz.