ČSOB stravování

Náš aktuální jídelníček


Aktuality

Už jste ochutnali naše nové zmrzliny od Nestlé? Která Vám chutná nejvíc?

Připravili jsme pro Vás dvě výhodné akce. Na Horní jídelně NHQ v době od 13.00 do 14.30 a na Venkovním Grilu po celou dobu výdeje nyní můžete využít slevu 10 % na hlavní jídlo...

Na příští týden jsme si pro naše zákazníky na horní jídelně i v kavárně NHQ připravili speciální recepty z čerstvých jahod a melounů. Věříme, že Vás nápaditost překvapí.

Již zítra mohou naši zákazníci v ČSOB v Praze ochutnat zdarma sirupy od firmy Vladimír. Ochutnávka začíná ve 12 hodin v kavárně LaFresca v budově NHQ.

Jedinečné kvalitní burgery v kvalitě LaFresca si můžete nově vychutnat každé pondělí, úterý, středu a čtvrtek ve venkovním grilu ČSOB. Nezapomeňte si zakoupit voucher na pokladně jídelny a nebo v kavárně NHQ.

On-line objednání

Společně s ČSOB pro Váš lepší den.

Vaše stravování v ČSOB

Novým provozovatelem stravování v komplexu centrály ČSOB v Praze je naše společnost HM Gastro Group, s.r.o. Jsme jedním z předních provozovatelů služeb v oblasti zaměstnaneckého stravování v České republice.

Každý den pro své zákazníky ve výrobě produkujeme spoustu různých jídel a dalších výrobků. Disponujeme vlastní kuchyní, cukrářskou i lahůdkářskou výrobou přímo v budově ČSOB.

Všechny naše provozovny jsou umístěny v interní části komplexu centrály ČSOB a jsou určeny výhradně pro zaměstnance, partnery a návštěvy budovy.


Chutnalo Vám nebo bylo něco špatně? 

Váš názor nás opravdu moc zajímá.