Jsme Dobrým andělem

Citace zprávy, kterou jsme obdrželi:

Milý Dobrý anděli,

děkujeme, že jste se rozhodli pravidelně přispívat a pomáhat spolu s námi rodinám s dětmi, které se vlivem těžkého onemocnění dostaly do finanční tísně. Jako výraz poděkování jsme Vám na Vaše jméno vystavili Certifikát Dobrého anděla. Zasíláme jej v příloze.

Paní Marie z Otrokovic nám napsala: "Vážíme si všech lidí, kteří se snaží pomáhat lidem s těžkým životním osudem. Ať už je to pomoc finanční nebo podpora psychická, vždy je velkým povzbuzením vědět, že na ně ostatní myslí a nenechávají je v tom samotné. Za našeho malého andílka Péťu Vám za to, co děláte, ze srdce děkujeme!"

My děkujeme, že jste Dobrým andělem!

Krásný den

Tým DOBRÉHO ANDĚLA

P.S. Certifikát byl vygenerován automaticky s použitím Vašeho jména a příjmení, firmy nebo emailové adresy - tak, jak jsou Vaše údaje zadané v Andělském účtu. Pokud byste chtěli tyto informace upravit a získat poté certifikát nový, prosím, upravte svá data v Andělském profilu (https://www.dobryandel.cz/prihlaseni/) a zašlete odpověď ve tvaru např: "vygenerovat nový certifikát". Novou verzi certifikátu budeme odesílat kolem 5. dne v měsíci

.